Güne ve hayata iyi başlamak için en sevdiklerimiz yanımızda olsun..

Köpek Oteli Neden Kullanılmalıdır?Köpekler son derece sosyal canlılardır. Sürekli olarak diğer canlılarla etkileşim kurmak isterler. Böylesine özel ve sosyal canlılar olan köpekler, yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Çoğu zaman sahiplerinden başkasına da pek ılımlı yaklaşmayan köpekler, sahiplerinin yokluğunda epey can sıkıcı duruma sebep olabiliyor.

Bazı köpek türleri diğer türlerden farklı olarak, içine kapanık ve pek de sosyal olmayan canlılardır. Sadece sahiplerine ve sahibinin yanında uzun süredir gördükleri kişilerle veya diğer hayvanlarla etkileşim kurmaktadır. Bu nedenle, evlerinde yalnız kalmaları veya yabancı biriyle vakit geçirmeleri oldukça sancılı bir süreç olarak tanımlanabilir.

Evcil hayvan sahipleri çeşitli durumlarda evlerinden ve minik sevimli köpek dostlarından uzak kalmak zorunda kalabilirler. Bu gibi durumlarda evcil hayvan dostları için PetSurfer üzerinden köpek bakıcılığı hizmeti alabilirler. Ancak bazı durumlarda köpekler sahiplerinden başka hiçbir insanla etkileşim kurmadığı gibi onlara karşı çeşitli agresif tavırlar da sergileyebilir. Bu noktada köpek dostlarımızın ve evcil hayvan sahiplerinin yardımına köpek oteli yetişiyor. Gelin, köpek oteli nedir ve avantajları nelerdir, birlikte bir göz atalım!